Konkurenční výhody

DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 3000KČ

Král ví, že doba je dnes težká a náklady jsou někdy neuprosní, proto je ochoten se o ne rozdělit a to pri nákupe nad 3000 KČ získate dopravu zdarma.

ZÁKAZNÍCKA SPOKOJENOSŤ  

Králův prodejní  tým je zde pro Vás od pondělí do pátku od 9 - 17:00 pro všechny vaše dotazy ! Ať už máte dotaz o velikosti ubrousek, jaký je výběr barvy balónku, nebovystopovat svou objednávku, oni Vám rádi pomohou. Máme také  možnost telefonické objednávky, takže pokud nemáte přístup k počítači, zavolejte nám na +421 948 444205 dnes!

 

TOVAR SKLADEM  

Čo si mám pod tým predstaviť? My máme väčšinou tovar vždy skladom, ak nie tak ho vieme naskladniť do 3 dní.

 

GARANCIA VRÁCENÍ PENĚZ

Víme, že někdy produkt, který si objednáte prostě není dle vašich představ, takže bez ohledu na důvod, nabízí král HeliumKing našim zákazníkům 100%vrácení peněz za tovar , pokud vrácení proběhne do 14 dnů od doručení. Stačí poslat jej zpět k nám v původním stavu a my se postaráme o zbytek.

 

DÁREK K NÁKUPU  

Král své příznivce chce potěšit a pro to při nákupu nad 2000 KČ obdržíte dárek.

 

PŘÍTEL SE ŽIVOTNÍM PROSTŘEDÍM

I samotný král HéliumKing  se vždy snaží, aby se naše životní prostředí udrželo v nejlepší kondici. Některé z hlavních zelených změn, které jsme provedli:Používáme recyklovatelné obaly pro více než 90% prodávaných produktu. Při balení zásilek, nepoužíváme na vyplnění krabice bublinkové fólie, které jsou nebezpečně pro životní prostředí , ale používáme papír a kartonové krabice nespotřebované při naši činnosti. Král má vždy zájem být zelenější, takneváhejte a napište mu své návrhy info@heliumking.cz.

Garance